Yeni Üye Kayıt


Üyelik Sözleşmesi : 

ralfiSoft.com, site üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. Kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler; kişi adı-soyadı, e-posta adresi gibi Kullanıcı’yı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca ‘Gizli Bilgiler’ olarak anılacaktır.

Girdiğiniz şifre veritabanımıza kriptolanarak (şifrelenerek) kaydedileceğinden şifre talebinde bulunulamaz. Ancak [email protected] mail adresine şifresini unuttuğuna dair mail göndermeli, link olarak mailine gönderilen bilgilerden şifre yenilemesi yapmalıdır. Site yönetimi dahil kimse girilen şifreyi göremez.

Üye kötü, olumsuz ve şiddet içeren hiçbir şekilde yorum yazamaz. Site yönetiminin bu gibi durumlarda üyeyi banlama hakkı gizli tutulmaktadır. 

Gizli Bilgiler, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Bu nedenle üyelik bilgileriniz ralfiSoft.com veritabanında güvende kalacaktır.

Kullanıcı (Ziyaretçi), üye olmakla birlikte bulten maillerini almayı peşinen kabul etmiş sayılır. Ancak daha sonra [email protected] mail adresine çıkmak için başvuru maili gönderebilir.


Sitede Ara

ralfiSoft.com Download

DOWNLOADS